MAKARA BANTTAN CD YE KAYIT

Stok Durumu:
1
Ürün Kodu:
MAKARA BANTTAN CD YE KAYIT

Henüz yorum yapılmamış
Yorum Yap

MAKARA BANTLARIN KAYIT SÜRELERİ KAYIT DEVİRLERİNE BAĞLI OLARAK DEĞİŞİK OLABİLİR.MONO STEREO OLABİLİR.DOLAYISIYLA CD YE KAYIT EDİLECEK SÜRELER ÇOK FAZLADA OLABİLİR AZ DA.BU DURUMDA KAYIT ÜCRETİNİ 1 SAAT ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRİYORUZ.TABİİ BANTTAKİ KAYITTA SEVİYE DÜŞMELERİ YADA SEVİYE FARKLILIKLARI GİDERİLEREK KAYIT İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

1 SAAT KAYIT ÜCRETİ 20 TL

TERCİHE BAĞLI OLARAK BANTTA MEVCUT BELLİ SESLERİN AYRIŞTIRILARAK KAYDEDİLMESİNİ DE İSTEYEBİLİRSİNİZ.BU DURUMDA YİNE BANTIN TAMAMI BİLGİSAYAR ORTAMINA AKTARILACAK VE İSTEDİĞİNİZ KAYIT BULUNACAK DİĞERLERİ ATILACAK VE SADECE BU SESLER KAYDEDİLECEKTİR.BU DURUMDA ÜCRETLENDİRME ŞÖYLE OLACAKTIR.

1 SAAT KAYIT ÜCRETİ 40 TL

ŞAYET İSTANBUL DIŞINDAN BU TALEPTE BULUNACAKSANIZ,ÖNCELİKLE BANTLARINIZI NEM ALMAYACAK VE DARBEYE DAYANIKLI BİR ŞEKİLDE (İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ) ADRESİMİZE KARGOLAYACAKSINIZ.TABİİ YİNE İLETİŞİM FORMUNDAN BİZE BİLGİ VERMENİZ KARGOYU TAKİP ETMEMİZ VE SİZİNLE İLETİŞİM KURMAMIZ AÇISINDAN FAYDALI OLACAKTIR.

KAYIT TERCİHİNİZİ BİLDİRECEKSİNİZ VE BİZ DE İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRDİKTEN SONRA AYNI ADRESE KARGOLAYACAĞIZ.TABİİ KARGOLAMA ÜCRETLERİ SİZE AİT OLACAKTIR.

ÖDEMEYİ BANKA BİLGİLERİMİMİZDEN TEMİN EDECEĞİNİZ HESAPLARA YAPABİLECEKSİNİZ.

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

SAYGILARIMIZLA

BEHZAT AKSU

NOT:KONUYLA İLGİLİ GÖRÜŞ VE ELEŞTİRİLERİNİZİ "YORUMLAR" BÖLÜMÜNDEN BİZE İLETEBİLİRSİNİZ.GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR VE BU SAYFADA PAYLAŞILACAKTIR.İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü            İyi


Devam

Bize Ulaşın

0216 388 44 30
0532 623 90 66
boleromuzik@gmail.com

Google+

Facebook