HOPARLÖR TAMİRİ

   DEĞERLİ ZİYARETÇİMİZ,

  1987 DEN BU YANA FAALİYETTE OLAN FİRMAMIZ HER TÜRLÜ HOPARLÖR SORUNUNUZA ÇÖZÜM ÜRETMEK ÜZERE HİZMET VERMEYE, SİZLERDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE DESTEK İLE  DEVAM EDİYORUZ.BÜYÜK BEDELLER ÖDEYEREK EDİNDİĞİNİZ HOPARLÖRLER ZAMANA YENİK DÜŞÜP YADA AŞIRI GÜÇ UYGULANMASI NETİCESİNDE ZARAR GÖRMESİ SONUCU İŞ GÖRMEZ DURUMA GELDİYSE HEMEN KARAMSARLIĞA DÜŞMEYİN BİZİ ARAYIN.SIKINTINIZA ÇÖZÜM ÜRETELİM.   

BU ÇÖZÜMLERDE  ORJİNALİNE SADIK KALARAK PERFORMANSINDAN ÖDÜN VERMEDEN YURT DIŞINDAN GETİRTTİĞİMİZ  ORJİNAL HOPARLÖR PARÇALARI KULLANMAKTAYIZ. BU KATEGORİ ALTINDA MUHTELİF MARKALARA AİT DEĞİŞİMİ YAPILIP YENİDEN KULLANIMA HAZIR HALE GETİRİLMİŞ HOPARLÖRLERİN ÖRNEK ÇALIŞMALARINI BULACAKSINIZ.İŞİMİZ SADECE KENAR (FOAM EDGE & RUBBER EDGE) DEĞİŞİMİNDEN İBARET DEĞİL ELBETTE,BUNUN YANISIRA HOPARLÖR KAPAK BEZİ DEĞİŞİMİ,TERMİNAL DEĞİŞİMİ,CROSSOVER TAMİRİ.BOBİN TAMİRİ YADA DEĞİŞİMİ SİZE GÖRE YANIK GÖZÜKEN AMA İNCELENDİĞİNDE BASİT ARIZALARDAN KAYNAKLANAN SORUNLARINIZDA DA YANINIZDAYIZ.

       YILLARIN TECRÜBESİYLE SİZE EN DOĞRU BİLGİ VE ÇÖZÜMÜ KABUL EDİLEBİLİR FİYAT POLİTİKASIYLA SUNACAĞIMIZDAN KUŞKUNUZ OLMASIN.2 YIL GARANTİMİZ ALTINDA SUNDUĞUMUZ HİZMETİMİZDEN YILLARCA SORUNSUZ YARARLANACAKSINIZ.ARAYIN GÖRÜŞELİM,SORUNUNUZU ÇÖZELİM.

NOT:KULLANDIĞIMIZ YADA KULLANACAĞIMIZ PARÇALARIN HEPSİ YURT DIŞINDAN ORJİNAL ÜRÜNLER OLUP İÇ PİYASA YADA ÇİN MALI KULLANMAMAKTAYIZ .LÜTFEN GÜNCEL STOK VE FİYAT SORUNUZ                                                                                                                     

                SAYGILARIMLA     BEHZAT AKSU

Bize Ulaşın

0216 388 44 30
0532 623 90 66
boleromuzik@gmail.com

Google+

Facebook