Hakkımızda

 

Değerli Kullanıcımız & Ziyaretçimiz,

     Firmamız 1 ocak 1987 yılında aynı yerinde çok daha mütevazi bir amaçla kuruldu.İşletmemizin adını aldığı eser Joseph-Maurice Ravel'e aittir.Ve ilk aldığım orjinal plak Ravel in Bolero sudur.O tarihte böyle bir plağa bile ulaşmanın zorluğunu düşünürsek işin önemi ortaya çıkar.Eseri tanıyanlar bilirler,başlangıçta zayıf olan müziğin ritmi ve şiddeti zaman geçtikçe artmaya ve şiddetlenmeye başlar ve o müthiş final.

Ve 30 yıllık tempolu bir iş yaşamımın sonuna yaklaşıyorum.Mart 2018 tarihi itibariyle işyerimi kapatacağım.

Bugüne kadar güveniniz ve desteğinize teşekkür ederim.

    AUDIO

    Başlarda sadece analog olan müzik konusundaki hizmetlerimiz zamanla gelişti ve en son bilgisayar teknolojilerininde kullanılmasıyla hem analog hem digital alanda hizmet vermekteyiz.Elinizde mevcut bulunan müzik kasetleri plaklar makara bantlarınız digital işlemden geçirilerek cd ortamına aktarmak mümkün.Önermiyoruz ancak mp3 olarakda mümkün tabii.

    VIDEO

   Video konusunda da hizmet veriyoruz.Sizi mutlu eden anılarınız,özel günleriniz seyahatleriniz  gezilerde yaptığınız çekimlerin kasetlerde kalarak zamanla kullanılamaz duruma gelmesi üzücü olur sanırım.Bunları yüksek çözünürlükte DVD ortamına aktararak yeni bir arşiv oluşturuyoruz.Talep edilirse bu görüntülerinizi harici hard disklere de aktarabiliriz.

    HOPARLÖR TAMİRİ   

    Hoparlör tamiri konusuna gelince daha önce tanıştığım bir çok insan "aaa bunlar tamir oluyormuydu? ben onları eskiciye verdim" yada "Ses vermiyordu çöpe attım" dediklerinde ve aldıkları cevap karşısında çok üzüldüklerini dün gibi hatırlıyorum.Artık bir çok kişi bizi  ve yaptığımız işi biliyor ve bu konuda bir çözüm olduğunu  biliyorlar.Problemli olan parçaların değişimini orjinal parçalar kullanarak yapıyoruz.İlkemiz hem performans hem de estetik olarak işten memnun kalınması.Neticeden emin olmadığımızda üzülerek yardımcı olamıyoruz.Kötü bir iş yapmaktansa yapmamayı tercih ediyoruz.

    İKİNCİ EL HI-FI  ALIM SATIM VE TAMİRİ  

İkinci el hifi cihazların satışı bakım ve tamiri ile de hizmetinizdeyiz.Kullanılmış cihazlarınızı değerine alarak yeni sahipleriyle buluşturuyoruz.Ya da uzun süre kullanılmayan elektronik cihazlarınızın sorunlarını giderip yeniden çalışır duruma getiriyoruz.

    Evet amacımız sizlere iyi hizmet sunarak memnuniyetinizi görmek.Tabiiki bir bedel karşılığı sunduğumuz hizmetin sizi memnun etmesi ve hoşnut olmanız bizim için en büyük ödül olacaktır.

    Saygı ve sevgiyle

    C.Behzat Aksu

Bize Ulaşın

0216 388 44 30
0532 623 90 66
boleromuzik@gmail.com

Google+

Facebook